İTO’nun 21’inci dönem komite yöneticileri ve Meclis üyeleri seçimi 9 Kasım da yapıldı. Ticaret erbaplarının ve siyaretçilerin yer aldıgı seçim ortamında bir çok iş insanı bir biri ile istişare etme imkanı yakaladı. Fuar merkezinde yapılan oylamalarda yaklaşık 60 bin kişi ile uzun yıllardır en yüksek katılımlı seçim gerçekleşti.

Hizmet yarışındaki mücadele çok fark edilir nitelikteydi. Dört yıl boyunca görev alan yöneticiler aidatlarımız ve İTO diğer gelirleri ile yılda yaklaşık 5 milyar liralık bir bütçe ile bizlere hizmet edecekler. Umarız özlem duydugumuz şaffaf bir hesap verilebilirlik modeli ortaya koyarlar.

Duyarlılık göstererek katılım yapan tüm şirket temsilcilerimize, esnafımıza teşekkür ediyoruz.  Seçilen kişilere başarılar diliyoruz, kendilerini ticaretimizin gelişmesi adına yapacakları çalışmalarda bilgi ve belgeler ile destekleyecegiz.

TUYAD Çalışmalarına destek veren ve bizleri yanlız bırakmayan tüm üyelerimize ve sektör temsilcilerimize Teşekkür ederiz.

Çok kıymetli sektör duyeni ve ülkemized bir çok içerigin kazandırılmasında başarısı olan, ilkleri gerçekleştiren sayın Şahin Özer beye destek özellikle teşekkür ederiz.