Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) merkez binasında (Ankara) 19-20 Kasım tarihlerinde düzenlenecek Satcom Vision 2019 etkinliğine sizi davet etmekten büyük mutluluk ve onur duyarız. Türk firmalarından katılımcı olarak Türksat, Havelsan, Roketsat, TAI, Aselsan gibi firmalar yanı sıra yurtdışından da General Dynamics, Avanti, Kymeta, Global Eagle gibi firmalar yer alacak.

Etkinliğimizle ilgili kısaca şu bilgileri de sizlerle paylaşmak isterim. Satcom Vision 2019, Türk pazarına odaklanarak uydu iletişim alanındaki güncel teknolojik ilerlemelerin yanı sıra yeni trendleri tartışmayı ve katılımcıların deneyimlerini aktarması için ortak bir platform sunmayı amaçlamaktadır. Satcom Vision 2019’un tüm paydaşlara (üreticiler, talep edenler, akademisyenler, STK’lar ve kamu otoriteleri) yeni iş birlikleri sağlama ve geliştirme fırsatı vermesi hedeflenmiştir. Satcom Vision 2019 ile gelişmekte olan Uzay (HTS / VHTS) / 5G dünyasını iyileştirmek için yeni fırsatlar ve uydu telekomünikasyon sektöründe uydu iletişim pazar payının geliştirilmesine yönelik stratejiler ele alınacaktır.

İki gün sürecek etkinliğimizde sunumların yanı sıra firmaların ürün ve kabiliyetlerini sergileyebilecekleri stand alanı ve B2B toplantıları yapabilecekleri özel toplantı bölümleri de olacaktır. Satcom Vision’un kendine has tarzı devam edecektir. Yani sunumları takiben tüm katılımcıların soru ve görüşlerini paylaşabileceği panel ortamıyla devam edilecektir. Sunum konuları, sektördeki durum, potansiyel yeni teknolojiler, ticari pazar perspektifleri ve önümüzdeki beş yıllık döneme yönelik yol haritası göz önünde bulundurularak belirlenmiştir.

Konferans konuları ve diğer ayrıntılara internet sitemizden (https://satcom.vision) erişebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen etkinliğe katılım hususunda gereğini bilgilerinize arz ederiz.