TUYAD ’dan VESTEL MANİSA ’ya ZİYARET….

TUYAD Yönetim Kurulu Başkanımız Hayrettin ÖZAYDIN TUYAD Yönetim Kurulu Üyemiz olan VESTEL ’in Manisa Fabrikasını ziyaret etti.

Ziyaret sırasında sektörel bilgilendirmeler yapıldıktan sonra yeni iş birlikteliklerin oluşturulması adına görüş alışverişi yapıldı. Elektronik ürün imalatında en yüksek teknolojilerin kullanıldığı imalat gerçekten gurur verici. Türkiye’nin gururu olan VESTEL dünya pazarındaki yerini her geçen gün daha sağlam tutmakta. Bizlerde bu haklı gururu yaşayan firmamıza sonuna kadar sahip çıkmak ve büyümesi adına yapılacak çalışmalarda üzerimize düşen vazifeyi yapmaya hazır olduğumuzu paylaştık. Tüm VESTEL çalışanlarına ve yönetimine bizleri ağırladıkları için teşekkür ediyoruz.

Vestel Genel Müdür Yardımcısı Sayın Zafer KÜÇÜKATEŞ geçmişiyle bize önder olmuş ve takip ettiğimiz sektör büyüğümüzdür. Zafer KÜÇÜKATEŞ Başkanlığında Üretim Sorumlusu Hakan BARLAS, Genel Müdür Yardımcısı Uğur Savaş, Genel Müdür Yardımcısı Eray Ertuğ, Üretim Müdürü Özgür ERİŞ, Üretim Uzmanı Tansu Erkan MUTLU, Zincir Mağazalar Satış Müdürü Erdem DİZDAR, Stratejik Planlama ve Koordinasyon Müdürü Raşit ÇİLOĞLAN, Muhasebe Sorumlusu Mehmet KARAMAN, Proje Yöneticisi Abdurrahman ERGUN ve tüm katılım yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.