Uydu, Uzay ve Havacılık iletişiminde yeni bir dönem başlatan SkyBeam Teknoloji (Co Founder/ CSO) Kurucu Ortaklarından Sayın Derviş Gedikoğlu, TUYAD ofisini ziyaret ettiler. Başkan Hayrettin Özaydın ile genç ve dinamik şirketin, hedef ve gelecek dönemlerdeki plan- projeleri üzerine sohbet gerçekleştirdiler. 15 Mayıs tarihinde gerçekleştireceğimiz Cubesat Vision Defence etkinliğimiz için desteklerinden bahsettiler.
SkyBeam Teknoloji; havacılık, uydu ve uzay uygulamaları için yüksek teknoloji anten, haberleşme ve RF ürünleri geliştirmeyi ve üretmeyi hedefleyen yeni bir oluşum. Şirket, ileri haberleşme teknolojilerini ulaşılabilir hale getirerek, daha güvenli bir gelecek için katkı sağlamayı amaçlıyor.
SkyBeam Teknoloji, hava, uydu ve uzay platformlarına özel data link antenleri, omni antenler, comformal antenler, GNSS, telemetri, FTSS, SATCOM ve SOTM konusunda profesyonel bir ekibe sahip. Teknik olarak oldukça geniş yelpazeye sahip şirket olan SkyBeam Teknoloji de Sayın Derviş Gedikoğlu’nun başarılarının devamını diliyor, bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür ediyoruz.