Cubesat Vision Defence Hazırlıkları Başladı !

Geçtiğimiz yıl 14 Aralık’ta düzenlediğimiz ve büyük yankı uyandıran Uluslararası Yakın Yörünge (LEO), Küp Uydu ve Küçük Uydu Konferansı ve Seminer etkinliğinin ardından, uzayda savunma alanına odaklanacağımız uluslararası yeni bir çalıştay düzenlemeye karar verdik.
Ekte, 15 Mayıs 2024 tarihinde İstanbul’da Uluslararası CUBESAT VISION-Defence Çalıştayı organize edeceğiz. Bu çalıştay, uzay savunma teknolojileri, güvenli ve sürdürülebilir uydu haberleşmesi, uzaydaki ülke varlıklarının korunması ve uydu savunma teknolojilerinin geleceği gibi önemli konuları ele alacaktır.
Küpsat A.Ş. ve TUYAD öncülüğünde düzenlenecek olan bu etkinlik, ülkemizin uzay savunma teknolojileri alanındaki hizmet ve üretim kapasitesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.
TUYAD Akademi Hocalarımız ve deneyimli ekibimizle yaptığımız hem online hem de yüzyüze toplantılar ile Defence Çalıştayımız ile ilgili önemli ve stratejik kararlar alıyoruz, web sitemizi incelemek ve ön kayıt oluşturmak için tıklayınız  https://cubesatvision.com/defence/

Sosyal medya linklerimiz:

https://twitter.com/cubesatvision/status/1761054952426741804

https://www.instagram.com/cubesatvision/

https://www.linkedin.com/posts/cubesat-vision_cubesatvision-cubesat-defencespace-activity-7166820697644646400-6ZsF?utm_source=share&utm_medium=member_ios