14-16 Kasım 2023 ‘de Bremen’de düzenlenen Space Tech Expo-Europe fuarına katılan Cubesat Vision Proje Yöneticimiz Fulya Albayrak hem katılan firmalarla B2B görüşmeler gerçekleştirmiş hem de TUYAD’ın öncülüğünde 14 Aralık 2023’te BTK Ankara salonunda gerçekleşecek “Uluslararası Cubesat Vision Yakın Yörünge ( LEO ) Küp ve Küçük Uydu Konferans ve Semineri’ne davet ederek karşılıklı işbirlikleri için önemli adımlar atılmıştır. “Ortadoğuya açılan Teknoloji Kapısı” olarak konumlanan Cubesat Vision konferansı, yakın yörüngeye odaklanması ve uluslararası olması açısından Türkiye’de bir ilk olup, Türkiye merkezli uluslararası bir teknoloji ekosistemi yaratma vizyonu taşımaktadır.

 

Etkinliğin, LEO/Satcom hizmetleri, üretim ve savunma sanayi açısından CAME & NA ve MENA Bölgesi’ne önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz. Aynı zamanda konferans katılımcılarını bu alandaki teknolojik gelişmeler ve fırsatlarla tanıştırarak yeni ufukların ortaya çıkarılmasını amaçlıyor.

 

Konferans, bir gün sürecek olup ertesi gün firmalar arasında da Ankara BTK Salonu’nda B2B etkinliği yapılacaktır. ( https://cubesatvision.com/b2b/    )

 

Yakın yörünge, küp ve küçük uydu sektöründe faaliyet gösteren firmalar başta olmak üzere, uzay ve yörünge üzerinde çalışan tüm firmaları; hedef kitle olarak bu sektöre ulaşmak isteyen tüm kurum ve kuruluşları konferansımızda katılımcı ve ziyaretçi olarak yer almaya davet ediyoruz.

 

Konferansla eşzamanlı olarak ücretsiz V-SAT  UZAK VE YAKIN YORUNCE GENIS BANT INTERNET Eğitim Semineri ve Sertifika Programı   da düzenlenecektir.  https://cubesatvision.com/seminer/

 

Konferans Broşürümüz ve güncel bilgilerimiz için Cubesat Vision: www.cubesatvision.com

, https://www.instagram.com/cubesatvision/reels/   ve https://www.linkedin.com/company/cubesat-vision/

CUBECOM SPACE
INNOFLIGHT
ASTROSCALE
ATMOS SPACE CARGO
ARGOTEC GROUP
ISILAUNCH
TENSOR TECH
JAMA SOFTWARE
GFT GOKTURK FOREIGN TRADE
KIKUCHISEIKI CO. LTD
F SERIES – ( AIRBUS )
SAFRAN
SPACE STRUCTURES
SPACEMIND
VICOR
EIDEL AS
C3S
LEAF SPACE
AZIMUT SPACE
APC TECH
AZERCOSMOS
PHASE ONE
SPACE INVENTOR
NANO AVIONICS
SPACEIT
PARADIGMA TECH
AIRBUS DEFENCE AND SPACE
ACS ANGELANTONI TEST
TELEDYNE E2V
PHYTRON
INTEGRASYS
PASQUALI
UBOTICA
IQ SPACECOM
CUBESPACE
CYSEC
TYVAK
WORK MICROWAVE
EMTECH
REORBIT
KSAT KONGSBERG SATELLITE
TESAT
EXOTRAIL
RAPIDTEK
ST ENGINEERING
CONTEC
SIMERA SENSE
ENDUROSAT
EXOLAUNCH
NIMESIS
HEMERIA
AAC CLYDE SPACE
ALEN SPACE
WOLFSSL
EMXYS
SPACE RESOURCES LAB
D ORBIT
BLUEFRUIT
GOMSPACE
DHV TECHNOLOGY
TELESPAZIO
RBC SIGNALS
KUVA SPACE
SPACEOPAL