HİSAR KALIP MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Metin TURNAOĞLU’ nun,  TUYAD Genel Başkanımız Hayrettin ÖZAYDIN’a  yapmış olduğu ziyaretinin ardından ortak çalışma alanlarını faaliyete geçirme kararı alınmıştır. Üyelerimizin ve Sektörümüzde bulunan firmaların yararına olacak bu anlaşma netleşmiştir.

Siz Sayın Dernek Üyelerimiz ve Sektör Firmalarımızla TUYAD DERNEĞİ aracılığı ile yapılacak iş anlaşmasında HİSAR KALIP MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. özel şartlar ve iskonto sağlayacaktır.

Talaşlı imalat sektörünün yeni gelişen ve teknolojik altyapı gerektiren plastik enjeksiyon kalıp imalatı ile hizmet veren HİSAR KALIP MAKİNA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bilgi, birikim ve yatırımlarıyla öncü olarak kalıpçılık konusunda; Ürün ve kalıp tasarımı, imalat, tadilat ve mühendislik hizmetleri alanında geniş bir yelpazede sektörün ihtiyaçlarını güvenilir bir firma olarak karşılamaktadır.

Kalite ve güven anlayışı doğrultusunda 2011 yılından buyana DIN-EN ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistem sertifikası altında yüksek kalite ve verimli üretim politikası ile hizmetlerine devam etmektedir. Hizmet verdiği başlıca sektörler; Otomotiv, Beyaz eşya, Ambalaj ve genel amaçlı plastik enjeksiyon kalıpları olarak sıralayabiliriz. www.hisarkalip.com.tr